Ajalugu on näidanud, et enamike geniaalsete ideede taga on kellegi rahulolematus. See on jõud, mis paneb mõtte tööle ja ajuosakesed, need vajalikud, liikuma.

“Emmeee! Tahaks midagi head”. Kas tuleb tuttav ette? Olukord, mis tekitab segadust, mis asi see “hea” ikkagi on. Teatud hetkedel vallandub lootusetuse tunne, sest lapsevanemana on alati soov last aidata. Poe-riiulitelt vastu vaatavad valikud ei läbinud kunagi ostukatseid — enamikel “hea” kategooria alla minevatel toodetel oli liiga palju ebameeldivaid ja keeruliste nimedega veidraid koostisosasid.

Usun, et ma pole ainus, kes eelistab loomulikke maitseid, olgu need siis õunad, pähklid, seemned, puu- või täisteraviljad.

Nii sai kõik alguse. Koduköök muutus üleöö katsetuste laboriks, kus hiliste tundideni sai läbi proovitud erinevaid tooraineid ja nende segusid ning ühel hetkel oli hobina alustatud eksperimendist vormunud koos vennaga väike perefirma.

MEIE IDEE

Meie meelest ei pea näksimine olema patune nauding. Vastupidi — olgu see alati mõnus ja rahuldustpakkuv hetk, mis annab jõudu ja hingamist.

Mäletan lapsepõlvest, et “kõik väikesed tüdrukud olid tehtud suhkrust ja maasikavahust”. Ehk on tänases päevas suhkrut ikkagi liiga palju? Oleme püüdnud leida viisi, kuidas loobuda töödeldud suhkrust ja jõudnud tulemuseni, kus meie tooted ei sisalda ebavajalikke säilitusained ja alles jäänud vaid toorained, mis läbinud külmtöötlusmeetodi. Amps, mis lisab vajalikku kütust nii sportlasele, kui kontoriinimesele. Pista vaid taskusse ja saa jõudu kus iganes sa ka ei viibi.

PUHAS NAUDING! 100%.

PUHTAD MAITSED EESTIST

Kohalikku päritolu värsked toiduained otse aiast, põllult ja metsast annavad kindluse, et AMPSTÜKK on ainulaadne segu kodumaistest maitsetest. Lisaks sutike värsket õhku, puhast loodust ja sõõmuke armastust.

ENESESTMÕISTETAVALT TULEVAD KÕIK MEIE TOORAINED KONTROLLITUD ORGAANILISTEST FARMIDEST.

“EI” VALGELE SUHKRULE!

AMPSTÜKI magusus tuleb rosinatest, viigimarjadest, ploomidest ja meie armastusest looduse vastu. Me ei lisa oma oma toodetesse rafineeritud suhkruid ega teisi kunstlikke lisaaineid.

NII LIHTNE SEE ONGI — MAITSEV AMPS EBAVAJALIKU JAMPSITA!

ENERGIAT TÄIS!

AMPSTÜKK on valminud kasutades minimaalset kogust eelnevalt töödeldud toortoiduaineid, mis koos külmpressimeetodiga garanteerib, et iga vahepala on punnis täis väärtuslikke toitaineid. Sellepärast on AMPSTÜKK energiast pakatav allikas, kust saada vajalikke kiud- ja mineraalaineid ning vitamiine. Ise otsustad, millele Sa oma jõu kulutad — jooksed, sõidad rattaga või võtad kosutava ampsu, kui tunned, et nälg näpistab.

VABADUS VALIDA!

AMPSTÜKK kummutab väite, et “tervislik – see pole maitsev”. Kuidas oleks rosinad segatuna datlite ja päevalilleseemnetega? Aga õunad ja Tseiloni kaneel? Või viigimari koos astelpaju ja tatraga? Võimalusi on veel tuhandeid! Sinul on vabadus valida endale see kõige lemmikum, just siis, kui tekib mõte: “tahaks midagi head”.

LIHTNE, TERVISLIK, EESTI OMA TOODE – AMPSTÜKK.AMPSTÜKK MEEDIAS

Postimees annab ülevaate sellest, kust tuli idee valmistada ampstükke ning milline nägi välja ampsude algusaeg.

Muljetame Äripäevas, mismoodi täpselt näeb välja koduköögis tootmise alustamine.

Maaleht annab sõna mitmetele alustavatele mahetöötlejatele, sealhulgas ka meile.

Koostöös Õhtulehega viisime läbi põneva katse, et välja selgitada, milline ampstükk on kõige maitsvam.

KIIDUSÕNAD AMPSTÜKKIDELE

“Õuna-kaneeli-kaera Ampstükk oli minu üllatuseks nii hea maitsega, et ma esimesel hetkel ei suutnud uskuda, et midagi nii tervislikku võib ka nii hästi maitseda.”

Blogija valis katsetamiseks viis lühikese koostisosade loeteluga eestimaist toodet ning laste lemmikuks osutus mustsõstra-pohla-kaera Ampstükk!

Ka Elikol jätkub Ampstükkidele vaid kiitvaid sõnu.

Kerttu maitses-tutvustas erinevaid batoone ning tähelepanu sai ka Ampstükk.