Oleme veendunud, et Ampstükk on täiuslik toitev ja energiast pakatav vahepala toimekateks päevadeks, kui lihtsalt pole võimalik maha istuda ja nautida korralikku täisväärtuslikku toidukorda.

Meiega nõustub ka Eesti parim vormelisõitja, Ralf Aron, kes on oma sportlasekarjääri jooksul proovinud mitmeid erinevaid batoone, kuid ikka lõpuks alati tagasi jõudnud kodumaiste Ampstükkide juurde.

Ralfi testipäevad algavad harilikult hommikusöögiga kell 7 ning kell 9 on ta juba rajal. Kuna hooajasisene testimine-treenimine on piiratud, tuleb igast päevast maksimum võtta. Seetõttu jääb tihtipeale lõunaks vaid pool tundi aega ja peab piirduma kesise salatiga. Sellistel puhkudel sööbki Ralf lõunale lisaks Ampstüki batoone, et suuta päeva lõpuni endast maksimumi anda ja et sooritusvõime ei jääks toitumise  taha.

Lisaks peab vormelisõitja suure hoolega jälgima, mida suhu pistab, kuna igasugune kaalutõus toob kaasa negatiivse mõju tulemustele. Seega ei sobi selle spordialaga tegelejal kiire energia saamiseks haarata suhkru- või siirupirikast snäkki. Ampstükk seevastu ei sisalda grammigi lisatud suhkrut.